Jak překlad či tlumočení objednat?

Překlad je možno objednat buď e-mailem, poštou (raději doporučenou), kurýrní službou nebo osobně v naší kanceláři na Národní třídě 11. V každém případě potřebujeme Vaši objednávku.

Tip: na objednávce nezapomeňte uvést jazyk překladu a způsob odeslání hotové zakázky (jinak zakázka bude čekat zde na Vaše osobní vyzvednutí v naší kanceláři).
Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Mám mnoho různých souborů...

...a hlava Vám jde z toho kolem? Žádný problém, i když máte mnoho různých typů souborů něco z Wordu, něco jsou tabulky, něco faxy či obrázky, část je na CD a DVD, něco nejde otevřít, část je jen na papíře, část přijde teprve poštou z ciziny... Vše vyřešíme a přeložíme. Vždy jsme to vyřešili...

Tip: Nebojte se, my si už poradíme. Dejte texty do obálky, na CD, DVD či flash, nebo do mailu, nebo vše a sem
s nimi...

Jak se počítají normované strany?

Jedna normovaná strana má 1800 úhozů. Vychází z psacího stroje (30x60). Stačí soubor otevřít, zobrazit si statistické údaje a vydělit údaj "znaků včetně mezer" 1800. Normostrany se u nás zaokrouhlují na 2 desetinná místa. Nikdy nezaokrouhlujeme nahoru (na strany či půlstrany), jako konkurence. Více informací najdete zde.

Tip: Příklad 2222 znaků včetně mezer je 1,23 NS.
Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Co je a co není expres?

Expresním příplatek se účtuje ke všem překladům s termínem kratším než týden. V takovém případě termín zaručujeme. Standardně objednané překlady děláme do týdne, ale většinou jsou též hotové dříve, záleží na momentálním počtu zakázek. U tlumočení objednaných kratší dobu než týden před termínem (například v pondělí objednané na pátek) se účtuje rovněž expresní příplatek. 

Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Jak se počítá tlumočení?

Tlumočení se počítá na tzv. půldny. Jeden půlden je tlumočení do 4 hod. Je to minimální množství, které účtujeme. Překročí-li 4 hodiny, účtují se 2 půldny, 9 hodinové 3 půldny apod. V případě delšího tlumočení, s ubytováním, mimo republiku apod. se cena kalkuluje individuálně dle konkrétní objednávky.

Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Jak je možno překlad zaplatit?

Malé zakázky je možno vetšinou hradit hotově až při jejich vyzvedávání. U nás můžete platit hotově, kartou, hotově v pobočce Fio banky (www.fio.cz), bankovním převodem (2400918610/2010), bankovním převodem ze zahraničí (BIC: FIOBCZPPXXX. IBAN: CZ0920100000002400918610), kartou z domova přes platební bránu (pay.trisbee.com/manes/1000), pomocí Trisbee (www.trisbee.com), PayPal (www.paypal.com), přijímáme též Bitcoin, Litecoin, Ethereum a další kryptoměny...

Tip: Je možno však v našem domě vybrat hotovost z bankomatu.

Můj problém jsem zde nenašel.

Můžete nám poslat e-mail na adresu preklady@manes.cz. Odpovíme Vám individuálně co nejdříve. Nebo prostě a jednoduše zavolejte na číslo 224930632 nebo 777199802 a my Vám problém pomůžeme vyřešit.

Novinky a akce

Anglické překlady za 199 Kč

Akce platí pro neodborné překlady bez razítka hrazené hotově. Cena je za normovanou stranu bez DPH. Platí do vyčerpání kapacity angličtinářů v týdne od 4. do 8.11.2019. Na objednávku napište kód akce "APZ199W".

Svatomartinská husa

Přátelé,
svatomartinskou husu pro vás sice nemáme, ale i když se nejmenujete Martin, můžete v naší svatomartinské akci využít

50% SLEVU

na veškeré expresní zakázky hrazené hotově. Na objednávku uveďte kód "HUSA50W". Platí celý týden od 11. do 15.11.2019.

Notářské kopie dokumentů

V případě, že nemáte notářské kopie dokumentů a nechcete chodit k notáři, můžete si jejich zhotovení objednat u nás. Cena je 149 Kč bez DPH + poplatek notáři. Notářské kopie budete mít připravené pro překlad do druhého dne.

Máte dotaz? Zavolejte
777 199 802

Máte dotaz? Napište
preklady@manes.cz

Najdete nás v centru Prahy
Národní třída 11