Jak překlad či tlumočení objednat?

Překlad je možno objednat buď e-mailem, poštou (raději doporučenou), kurýrní službou nebo osobně v naší kanceláři na Národní třídě 11. V každém případě potřebujeme Vaši objednávku.

Tip: na objednávce nezapomeňte uvést jazyk překladu a způsob odeslání hotové zakázky (jinak zakázka bude čekat zde na Vaše osobní vyzvednutí v naší kanceláři).
Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Mám mnoho různých souborů...

...a hlava Vám jde z toho kolem? Žádný problém, i když máte mnoho různých typů souborů něco z Wordu, něco jsou tabulky, něco faxy či obrázky, část je na CD a DVD, něco nejde otevřít, část je jen na papíře, část přijde teprve poštou z ciziny... Vše vyřešíme a přeložíme. Vždy jsme to vyřešili...

Tip: Nebojte se, my si už poradíme. Dejte texty do obálky, na CD, DVD či flash, nebo do mailu, nebo vše a sem
s nimi...

Jak se počítají normované strany?

Jedna normovaná strana má 1800 úhozů. Vychází z psacího stroje (30x60). Stačí soubor otevřít, zobrazit si statistické údaje a vydělit údaj "znaků včetně mezer" 1800. Normostrany se u nás zaokrouhlují na 2 desetinná místa. Nikdy nezaokrouhlujeme nahoru (na strany či půlstrany), jako konkurence. Více informací najdete zde.

Tip: Příklad 2222 znaků včetně mezer je 1,23 NS.
Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Co je a co není expres?

Expresním příplatek se účtuje ke všem překladům s termínem kratším než týden. V takovém případě termín zaručujeme. Standardně objednané překlady děláme do týdne, ale většinou jsou též hotové dříve, záleží na momentálním počtu zakázek. U tlumočení objednaných kratší dobu než týden před termínem (například v pondělí objednané na pátek) se účtuje rovněž expresní příplatek. 

Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Jak se počítá tlumočení?

Tlumočení se počítá na tzv. půldny. Jeden půlden je tlumočení do 4 hod. Je to minimální množství, které účtujeme. Překročí-li 4 hodiny, účtují se 2 půldny, 9 hodinové 3 půldny apod. V případě delšího tlumočení, s ubytováním, mimo republiku apod. se cena kalkuluje individuálně dle konkrétní objednávky.

Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Jak je možno překlad zaplatit?

Malé zakázky je možno vetšinou hradit hotově až při jejich vyzvedávání. Na zakázky jejichž cena je odhadnuta přes 10000,- Kč je možno požadovat zálohu o výši 50%. Další zakázky je možno hradit běžnou fakturou se splatností 14 dnů. Bohužel v současné době není možno z technických důvodů platit použitím platebních karet a šeků a v cizí měně.

Tip: Je možno však v našem domě vybrat hotovost z bankomatu.

Můj problém jsem zde nenašel.

Můžete nám poslat e-mail na adresu preklady@manes.cz. Odpovíme Vám individuálně co nejdříve. Nebo prostě a jednoduše zavolejte na číslo 224930632 nebo 777199802 a my Vám problém pomůžeme vyřešit.

Novinky a akce

Studenti platí ještě méně

Studenti (a čerství absolventi) mají u nás slevu na veškeré služby 10%. Na objednávku uveďte kód "STUDENT10%", nebo upozorněte při osobním jednání. 

Angličtina jen za 199 Kč

Dnes můžete objednat překlady do angličtiny či z angličtiny za zvýhodněnou cenu 199 Kč za normovanou stranu při platbě hotově. Uveďte na objednávku text: "ENGLISH199KC". Platí do vyčerpání týdenní kapacity a neplatí pro expresní, odborné a soudní překlady.

Expres překlady zdarma

Expresní překlady můžete objednat za zvýhodněnou cenu bez expresního příplatku. Uveďte na objednávku text: "EXPRESZDARMA". Platí do vyčerpání kapacity překladatelů a do konce měsíce.

Máte dotaz? Zavolejte
777 199 802

Máte dotaz? Napište
preklady@manes.cz

Najdete nás v centru Prahy
Národní třída 11