Jak překlad či tlumočení objednat?

Překlad je možno objednat buď e-mailem, telefonem, po domluvě poštou (raději doporučenou) nebo kurýrní službou. V každém případě potřebujeme Vaši objednávku.

Tip: na objednávce nezapomeňte uvést jazyk překladu a způsob odeslání hotové zakázky (jinak zakázka bude čekat zde na Vaše osobní vyzvednutí u nás).
Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Mám mnoho různých souborů...

...a hlava Vám jde z toho kolem? Žádný problém, i když máte mnoho různých typů souborů něco z Wordu, něco jsou tabulky, něco faxy či obrázky, část je na CD a DVD, něco nejde otevřít, část je jen na papíře, část přijde teprve poštou z ciziny... Vše vyřešíme a přeložíme. Vždy jsme to vyřešili...

Tip: Nebojte se, my si už poradíme. Dejte texty do obálky, na CD, DVD či flash, nebo do mailu, nebo vše a sem
s nimi...

Jak se počítají normované strany?

Jedna normovaná strana má 1800 úhozů. Vychází z psacího stroje (30x60). Stačí soubor otevřít, zobrazit si statistické údaje a vydělit údaj "znaků včetně mezer" 1800. Normostrany se u nás zaokrouhlují na 2 desetinná místa. Nikdy nezaokrouhlujeme nahoru (na strany či půlstrany), jako konkurence. Více informací najdete zde.

Tip: Příklad 2222 znaků včetně mezer je 1,23 NS.
Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Co je a co není expres?

Expresním příplatek se účtuje ke všem překladům s termínem kratším než týden. V takovém případě termín zaručujeme. Standardně objednané překlady děláme do týdne, ale většinou jsou též hotové dříve, záleží na momentálním počtu zakázek. U tlumočení objednaných kratší dobu než týden před termínem (například v pondělí objednané na pátek) se účtuje rovněž expresní příplatek. 

Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Jak se počítá tlumočení?

Tlumočení se počítá na tzv. půldny. Jeden půlden je tlumočení do 4 hod. Je to minimální množství, které účtujeme. Překročí-li 4 hodiny, účtují se 2 půldny, 9 hodinové 3 půldny apod. V případě delšího tlumočení, s ubytováním, mimo republiku apod. se cena kalkuluje individuálně dle konkrétní objednávky.

Tip: Nechte si udělat předem ZDARMA nezávaznou kalkulaci na Vaši konkrétní zakázku.

Jak je možno překlad zaplatit?

Malé zakázky je možno vetšinou hradit hotově až při jejich vyzvedávání. U nás můžete platit hotově, kartou, hotově v pobočce Fio banky (www.fio.cz), bankovním převodem (2400918610/2010), bankovním převodem ze zahraničí (BIC: FIOBCZPPXXX. IBAN: CZ0920100000002400918610), kartou z domova přes platební bránu (pay.trisbee.com/manes/1000), pomocí Trisbee (www.trisbee.com), PayPal (www.paypal.com), přijímáme též Bitcoin, Litecoin, Ethereum a další kryptoměny...

Tip: Je možno však v našem domě vybrat hotovost z bankomatu.

Můj problém jsem zde nenašel.

Můžete nám poslat e-mail na adresu preklady@manes.cz. Odpovíme Vám individuálně co nejdříve. Nebo prostě a jednoduše zavolejte na číslo 224930632 nebo 777199802 a my Vám problém pomůžeme vyřešit.

Novinky a akce

Čtvrt století Mánesa

V září to je již čtvrt století, co nám projevujete důvěru a využíváte našich překladatelských služeb. Děkujeme Vám. Kancelář jsme otevřeli v budově Mánesa přesně v pátek 1. září 1995 v 9 hodin.
Jako dárek jsme pro vás připravili akci: MANES25LET Sleva 25% na všechy služby.
Je to snadné, na objednávku připište kód MANES25LET.

Anglické překlady za 199 Kč

Akce platí pro neodborné překlady bez razítka hrazené hotově. Cena je za normovanou stranu bez DPH. Platí do vyčerpání kapacity angličtinářů v týdne od 4. do 8.11.2019. Na objednávku napište kód akce "APZ199W".

Notářské kopie dokumentů

V případě, že nemáte notářské kopie dokumentů a nechcete chodit k notáři, můžete si jejich zhotovení objednat u nás. Cena je 149 Kč bez DPH + poplatek notáři. Notářské kopie budete mít připravené pro překlad do druhého dne.

Máte dotaz? Zavolejte
777 199 802

Máte dotaz? Napište
preklady@manes.cz

Napište nám
preklady@manes.cz