Zde na webu

Soubory k překladu můžete odeslat ihned pomocí webového formuláře.

E-mailem

V případě, že máte texty v souboru (libovolného formátu, včetně naskenovaných textů a obrázků), zašlete je jednoduše na adresu preklady@manes.cz. Ihned jak obdržíte zpět potvrzení, máte jistotu, že na zakázce pracujeme a termín i kvalita bude dodržena.

Kurýrem

Texty můžete též spolu s objednávkou doručit k nám po domluvě kurýrní službou. V případě problému zavolejte 777199802, 224930632, kurýrní službu Vám zajistíme sami často zdarma.

Poštou

Texty spolu s objednávkou nám můžete též zaslat po domluvě doporučenou poštou na naši adresu. Ověřte si telefonicky, zda zásilka dorazila v pořádku, nebo uveďte na objednávce Vaši e-mail adresu, kam chcete zaslat informace.

Tipy

  • Texty dodávejte vždy spolu s objednávkou.
  • Zasílání doporučenou poštou je výhodné pro soudní překlady.
  • V případě problému s objednáváním, zavolejte 777199802, ihned Vám poradíme a pomůžeme.

Novinky a akce

Čtvrt století Mánesa

V září to je již čtvrt století, co nám projevujete důvěru a využíváte našich překladatelských služeb. Děkujeme Vám. Kancelář jsme otevřeli v budově Mánesa přesně v pátek 1. září 1995 v 9 hodin.
Jako dárek jsme pro vás připravili akci: MANES25LET Sleva 25% na všechy služby.
Je to snadné, na objednávku připište kód MANES25LET.

Anglické překlady za 199 Kč

Akce platí pro neodborné překlady bez razítka hrazené hotově. Cena je za normovanou stranu bez DPH. Platí do vyčerpání kapacity angličtinářů v týdne od 4. do 8.11.2019. Na objednávku napište kód akce "APZ199W".

Notářské kopie dokumentů

V případě, že nemáte notářské kopie dokumentů a nechcete chodit k notáři, můžete si jejich zhotovení objednat u nás. Cena je 149 Kč bez DPH + poplatek notáři. Notářské kopie budete mít připravené pro překlad do druhého dne.

Přijímáme platební karty

Věděli jste, že u nás můžete platit kartou, Apple Pay, V-pay, Paypal, Trisbee, bitcoin a další kryptoměny a mnoha dalšími způsoby?

Máte dotaz? Zavolejte
777 199 802

Máte dotaz? Napište
preklady@manes.cz

Napište nám 
preklady@manes.cz