Zde na webu

Soubory k překladu můžete odeslat ihned pomocí webového formuláře.

E-mailem

V případě, že máte texty v souboru (libovolného formátu, včetně naskenovaných textů a obrázků), zašlete je jednoduše na adresu preklady@manes.cz. Ihned jak obdržíte zpět potvrzení, máte jistotu, že na zakázce pracujeme a termín i kvalita bude dodržena.

Osobně

Texty samozřejmě můžete též přinést osobně do naší kanceláře na Národní třídu. Objednávku rádi sestavíme dle Vašeho přání. Pokud máte texty pouze na papíře, nevadí, zdarma Vám je kvalitně naskenujeme do souboru PDF.

Kurýrem

Texty můžete též spolu s objednávkou doručit k nám do kanceláře kurýrní službou. V případě problému zavolejte 777199802, 224930632, kurýrní službu Vám zajistíme sami často zdarma.

Poštou

Texty spolu s objednávkou nám můžete též zaslat doporučenou poštou na naši adresu. Ověřte si telefonicky, zda zásilka dorazila v pořádku, nebo uveďte na objednávce Vaši e-mail adresu, kam chcete zaslat informace.

Tipy

  • Texty dodávejte vždy spolu s objednávkou.
  • Zasílání doporučenou poštou je výhodné pro soudní překlady.
  • V případě problému s objednáváním, zavolejte 224930632, ihned Vám poradíme a pomůžeme.

Novinky a akce

Anglické překlady za 199 Kč

Akce platí pro neodborné překlady bez razítka hrazené hotově. Cena je za normovanou stranu bez DPH. Platí do vyčerpání kapacity angličtinářů v týdne od 4. do 8.11.2019. Na objednávku napište kód akce "APZ199W".

Svatomartinská husa

Přátelé,
svatomartinskou husu pro vás sice nemáme, ale i když se nejmenujete Martin, můžete v naší svatomartinské akci využít

50% SLEVU

na veškeré expresní zakázky hrazené hotově. Na objednávku uveďte kód "HUSA50W". Platí celý týden od 11. do 15.11.2019.

Notářské kopie dokumentů

V případě, že nemáte notářské kopie dokumentů a nechcete chodit k notáři, můžete si jejich zhotovení objednat u nás. Cena je 149 Kč bez DPH + poplatek notáři. Notářské kopie budete mít připravené pro překlad do druhého dne.

Přijímáme platební karty

Věděli jste, že u nás můžete platit kartou, Apple Pay, V-pay, Paypal, Trisbee, bitcoin a další kryptoměny a mnoha dalšími způsoby?

Máte dotaz? Zavolejte
777 199 802

Máte dotaz? Napište
preklady@manes.cz

Najdete nás v centru Prahy
Národní třída 11