Zde na webu

Soubory k překladu můžete odeslat ihned pomocí webového formuláře.

E-mailem

V případě, že máte texty v souboru (libovolného formátu, včetně naskenovaných textů a obrázků), zašlete je jednoduše na adresu preklady@manes.cz. Ihned jak obdržíte zpět potvrzení, máte jistotu, že na zakázce pracujeme a termín i kvalita bude dodržena.

Osobně

Texty samozřejmě můžete též přinést osobně do naší kanceláře na Národní třídu. Objednávku rádi sestavíme dle Vašeho přání. Pokud máte texty pouze na papíře, nevadí, zdarma Vám je kvalitně naskenujeme do souboru PDF.

Kurýrem

Texty můžete též spolu s objednávkou doručit k nám do kanceláře kurýrní službou. V případě problému zavolejte 224930632, kurýrní službu Vám zajistíme sami často zdarma.

Poštou

Texty spolu s objednávkou nám můžete též zaslat doporučenou poštou na naši adresu. Ověřte si telefonicky, zda zásilka dorazila v pořádku, nebo uveďte na objednávce Vaši e-mail adresu, kam chcete zaslat informace.

Tipy

  • Texty dodávejte vždy spolu s objednávkou.
  • Zasílání doporučenou poštou je výhodné pro soudní překlady.
  • V případě problému s objednáváním, zavolejte 224930632, ihned Vám poradíme a pomůžeme.

Novinky a akce

Studenti platí ještě méně

Studenti (a čerství absolventi) mají u nás slevu na veškeré služby 10%. Na objednávku uveďte kód "STUDENT10%", nebo upozorněte při osobním jednání. 

Angličtina jen za 199 Kč

Dnes můžete objednat překlady do angličtiny či z angličtiny za zvýhodněnou cenu 199 Kč za normovanou stranu při platbě hotově. Uveďte na objednávku text: "ENGLISH199KC". Platí do vyčerpání týdenní kapacity a neplatí pro expresní, odborné a soudní překlady.

Expres překlady zdarma

Expresní překlady můžete objednat za zvýhodněnou cenu bez expresního příplatku. Uveďte na objednávku text: "EXPRESZDARMA". Platí do vyčerpání kapacity překladatelů a do konce měsíce.

Máte dotaz? Zavolejte
777 199 802

Máte dotaz? Napište
preklady@manes.cz

Najdete nás v centru Prahy
Národní třída 11