Objednávka
Původní jazyk
Výsledný jazyk
Soudní překlad
Způsob doručení
Požadovaný termín
Váš soubor
sem připojte soubor v libovolném formátu (doc, docx, odt, pdf, xls, xlsx, ods, zip, rar, atd), maximální velikost je 5MB
Další soubor
Poslední soubor
Pokud chcete odeslat více souborů pro překlad, zabalte je prosím do formátu ZIP nebo RAR, nebo je pošlete e-mailem na preklady@manes.cz.
Zpráva
Jméno a příjmení
Telefon
Email *
Firma
DIČ

Tipy

  • Vaši objednávku můžete provést i dalšími způsoby, podívejte se jak objednat.

Novinky a akce

Čtvrt století Mánesa

V září to je již čtvrt století, co nám projevujete důvěru a využíváte našich překladatelských služeb. Děkujeme Vám. Kancelář jsme otevřeli v budově Mánesa přesně v pátek 1. září 1995 v 9 hodin.
Jako dárek jsme pro vás připravili akci: MANES25LET Sleva 25% na všechy služby.
Je to snadné, na objednávku připište kód MANES25LET.

Anglické překlady za 199 Kč

Akce platí pro neodborné překlady bez razítka hrazené hotově. Cena je za normovanou stranu bez DPH. Platí do vyčerpání kapacity angličtinářů v týdne od 4. do 8.11.2019. Na objednávku napište kód akce "APZ199W".

Notářské kopie dokumentů

V případě, že nemáte notářské kopie dokumentů a nechcete chodit k notáři, můžete si jejich zhotovení objednat u nás. Cena je 149 Kč bez DPH + poplatek notáři. Notářské kopie budete mít připravené pro překlad do druhého dne.

Přijímáme platební karty

Věděli jste, že u nás můžete platit kartou, Apple Pay, V-pay, Paypal, Trisbee, bitcoin a další kryptoměny a mnoha dalšími způsoby?

Máte dotaz? Zavolejte
777 199 802

Máte dotaz? Napište
preklady@manes.cz

Napište nám
preklady@manes.cz