Velké

Několikasetstránkové projekty, dokumentace, překlady odborné literatury. Na tyto projekty se téměř vždy dělá individuální plán včetně kalkulace cen a sestavení teamu překladatelů "na míru".
 

Střední

Běžné smlouvy, menší publikace, manuály, dokumentace, texty
v rozsahu 10-100 stran. U těchto typů zakázek s výhodou vždy využijete naše množstevní slevy 200-5000 Kč. Střední zakázky zpracováváme do týdne.
 

Malé

Drobné překlady textů do deseti stránek, dokumenty, vysvědčení, rodné listy, životopisy, krátké smlouvy apod. I tyto drobné zakázky zajistíme ve špičkové kvalitě a s nejvyšší pečlivostí. Drobné překlady bývají hotovy dříve, než v běžném termínu 1 týden.


Hotové překlady Vám na přání zašleme kurýrem vytištěné i na USB disku, CD, DVD nebo disketě, poštou či pomocí e-mail až k Vám do kanceláře v požadovaném formátu. Soubory je možno chránit na přání heslem, pro zajištění bezpečnosti. Pokud dodáte Vaše texty pouze na papíře, dostanete spolu s překlady i kvalitní sken Vašich textů
ve formátu PDF.

Nezávazná poptávka

Pokud máte předběžný zájem, vyplňte formulář níže a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení *
Počet stran cca
Telefon *
E-mail *
Zpráva

Tipy

  • Vaše texty můžeme přijmout téměř v libovolém formátu i na papíře.
  • Původní i přeložený text je u nás minimálně 1 rok zálohovaný a můžete si jej vyžádat znovu (v případě ztráty souboru apod.).
  • Zašlete nám požadavek na individuální kalkulaci ZDARMA a přesvědčíte se o nízké ceně a vysoké kvalitě. 
  • Veškeré dotazy rádi zodpovíme telefonem.

Novinky a akce

Máte dotaz? Zavolejte
777 199 802

Máte dotaz? Napište
preklady@manes.cz

Napište nám
preklady@manes.cz