E-mail

V případě, že máte texty v souboru (libovolného formátu, včetně naskenovaných textů a obrázků), zašlete je jednoduše na adresu preklady@manes.cz. Do subjektu zprávy uveďte "Objedávka překladu". Ihned jak obdržíte zpět potvrzení, máte jistotu, že na zakázce pracujeme a termín i kvalita bude dodržena.

Osobně

Texty samozřejmě můžete též přinést osobně do naší kanceláře na Národní třídu. Objednávku rádi sestavíme dle Vašeho přání. Pokud máte texty pouze na papíře, nevadí, zdarma Vám je kvalitně naskenujeme do souboru PDF.

Kurýrem

Texty můžete též spolu s objednávkou doručit k nám do kanceláře kurýrní službou. V případě problému zavolejte 224930632, kurýrní službu Vám zajistíme sami často zdarma.

Fax

V případě, že texty nemáte v souboru ale pouze "na papíře", můžete nám je spolu s objednávkou odfaxovat na na číslo 910050082 nebo (pouze v pracovní době) na číslo 224930632. Texty dostanete spolu s překladem v PDF.

Poštou

Texty spolu s objednávkou nám můžete též zaslat doporučenou poštou na naši adresu. Ověřte si telefonicky, zda zásilka dorazila v pořádku, nebo uveďte na objednávce Vaši e-mail adresu, kam chcete zaslat informace.

Tipy

  • Texty dodávejte vždy spolu s objednávkou.
  • Zasílání doporučenou poštou je výhodné pro soudní překlady.
  • V případě problému s objednáváním, zavolejte 224930632, ihned Vám poradíme a pomůžeme.

Máte dotaz? Zavolejte
224 930 632

Máte dotaz? Napište
preklady@manes.cz

Najdete nás v centru Prahy
Národní 11